התפקדו לתנועת התחברות-תראבוט

למה חשוב להתפקד?

בניגוד לתנועות פעילים, למסגרות של מחאה או לעמותות, כוחה של תנועה פוליטית כשלנו נובע לא רק מקצב הפעילות שלה, מפעילותו של גרעין קטן של פעילים או מכמות המתנדבים שמוכנים להתגייס למבצעים מסוימים. כל אלה חשובים מאוד כמובן, אך ישנו גם גורם נוסף מכריע שהצלחתנו תלויה בו: התמיכה והשותפות של מספר רב ככל האפשר של אנשים.

אנחנו מזמינים אתכם להתפקד להתחברות-תראבוט ולהפוך לחברי וחברות התנועה.

נשמח מאוד אם תצטרפו לפעילות ותסייעו לנו להקים סניף או מסגרת של התנועה הקשורה למקום מגורים, מקום לימודים, מקום עבודה או לתחום פעילות שלכם. פגישות תראבוט מפורסמות מראש ופתוחות לחברים. אבל מעבר לכך, חשוב מאוד שתתפקדו גם אם אפיקי הפעילות העיקריים שלכם נמצאים במסגרות אחרות ואינכם מתכוונים לשנותם. גם אם אין לכם אפשרות להיות מעורבים בפעילות באופן יומיומי, אבל אתם מסכימים לעמדותינו, אתם מוזמנים בחום להתפקד.

 • ההתפקדות חשובה גם משום שהיא מאפשרת לכם להיות חברים וחברות בתנועה ולהשתתף בכינוסים שבהם תיקבע דרכה. אנחנו רוצים להתחזק בעשייה הפוליטית שלנו בידיעה שיש מאחוריה גם מאות או אלפי אנשים נוספים שגם אם אינם משתתפים בה ביומיום, מזדהים איתה ומיוצגים על ידה.
 • התחברות-תראבוט מאגדת בתוכה אנשים שמצבם הכלכלי שונה. תשלום דמי החבר, גם סכומים צנועים, מאפשר לחברים וחברות הנותנים ממרצם וזמנם למרות שאינם מבוססים כלכלית להשתתף בפעילות התנועה והנהגתה על-ידי כיסוי הוצאות מינימלי.
 • ואחרון: מספר המתפקדים והמתפקדות בהתחברות-תראבוט הוא גורם שנלקח בחשבון על-ידי יתר התנועות והמסגרות בשמאל כאשר נבקש להטיל את משקלנו בכיוון של שותפות יהודית-ערבית שוויונית, של קידום אחדות פעולה מקסימלית תוך שמירה על פלורליזם, של עקביות עקרונית וגמישות טקטית, של העמדת נשים בעמדות כוח, והגברת הסולידריות בין המדוכאים ובין הנאבקים. במלים אחרות, יספרו אותנו ואת דברינו אם נוכל לספור אותך בשורותינו.

איך להתפקד ולשלם דמי חבר?

אנא מלאו טופס התפקדות ושילחו אותו לדוא"ל tarabut@gmail.com, או לת"ד 39724 תל-אביב, מיקוד 61397.

דמי החבר חיוניים לפעולתנו: אין לנו אמצעים אחרים, ואיננו תלויים
בגופים מממנים. זה בסיס עצמאותנו הפוליטית – ומרכיב חשוב בפעולתנו כתנועה שמאלית המודעת להבדלי ההכנסות והמעמד בתוכה ומבקשת לאפשר לכלל חבריה לפעול.
 

דמי החבר המינימלים הם 10/20 ₪ בחודש (120/240 ₪ בשנה), בהנחה שגם מעוטי הכנסה יוכלו להשתתף בקיום התנועה, ומי שיכול/ה מוזמנ/ת לשלם יותר, 40/80 ₪ בחודש (480/960 ₪ בשנה).

 

אפשר לשלם את דמי החבר/ה באחת הדרכים הבאות:

 • משלוח צ'ק לפקודת "חיבורים לפעולה משותפת", ת"ד 39724 תל-אביב, מיקוד 61397.

 • העברה בנקאית או הוראת קבע (בד"כ כרוך בעמלה של מספר שקלים, תלוי בבנק שלך) לפקודת "חיבורים לפעולה משותפת", בנק הפועלים, סניף איינשטיין (778), מספר חשבון 436411:

  1. דרך דף האינטרנט הבנקאי שלך - במידה ויש הרשאה אינטרנטית לעשות פעולות בנקאיות (מבנק הפועלים לבנק הפועלים אין עמלה, ככל שהבירור העלה).
  2. דרך הטלפון – במידה ויש הרשאה טלפונית לעשות פעולות בנקאיות.
  3. להגיע פיזית לבנק שלך.
 • להתפקד ולשלם דמי-חבר כשמגיעים לכנסים / הפגנות / מסיבות / דיונים.

 

לכל שאלה / הצעה / בעיה אנו עומדים לרשותכן 052-6886867 או כתבו לנו – tarabut@gmail.com

 

טפסים