ביום ראשון, 1 בנובמבר, יבוא הקץ לדחיות. אחרי שלושה חודשים, הממשלה תהיה חייבת להחליט – 1200 ילדים ישראלים יגורשו, או יקבלו מעמד קבע. אחרי שלושה חודשים, ממשלת ישראל חייבת להחליט – ציד אדם וגירוש בשירות קבלנים בעלי הון, או מדיניות אנושית בשירות החברה הישראלית כולה.

אנו קוראים לכל התומכים במאבק שלנו להגיע לאירוע ולהשמיע קול ברור נגד הגירוש, נגד ציד האדם ולמען הענקת אזרחות לילדים הישראלים. באירוע יופיעו בהתנדבות אמנים רבים:

■ קוואמי ■ סגול 59 ■ קוטג' ■ פרינס ■ והופעות נוספות...

האירוע יתקיים במועדון הבלוק רח' דוד חכמי 35 בת"‎א, 18:30

איך להגיע?

  • רחוב דוד חכמי נמצא במתחם יד חרוצים, בין דרך בגין לבין רחוב המסגר — מקביל מצפון לרחוב ריב"ל.
  • אוטובוסים שעוצרים על רחוב המסגר: 127, 151, 69, 54, 51, 60, 74, 73, 173, 86. אוטובוסים על דרך בגין: 150 ,70, 50, 40, 42, 30, 31, 32, 26, 27, 28.

זה חשוב.

שלושה חודשים היו לממשלת ישראל לגבש מדיניות אנושית, שתמנע גירוש של ילדים ישראלים. בסוף יולי 2009, לאחר מאבק ציבורי שסחף אלפים, הודיע ראש הממשלה נתניהו על דחיה של שלושה חודשים בגירוש 1200 ילדים ישראלים. ילדים אלה, ילדיהם של מהגרי עבודה שחיים בינינו, שנולדו, גדלו והתחנכו בישראל, הם ילדים ישראלים לכל דבר – אין להם בית אחר בעולם, לא תרבות אחרת ולא ארץ אחרת. זה ביתם.

עד לרגע זה לא התקבלה כל החלטה לגבי עתיד הילדים האלה – הילדים עומדים בסכנת גירוש מהארץ החל מה-1 בנובמבר.

אנחנו לא ניתן לזה לקרות. אנחנו לא מוכנים לעוד דחיה ולעוד השהיה: את הגירוש הזה צריך לבטל, ולא לדחות.

הילדים האלה הם ישראלים. אנחנו לא ניתן לאיים עליהם בגירוש. הילדים חייבים לקבל אזרחות ישראלית עוד היום. לא בקרוב, לא בסוף השנה – היום.

שלושה חודשים היו לממשלת ישראל להפסיק את ציד האדם ברחובות, להפסיק את הרדיפה של עובדים חפים מפשע, ולהתחיל לפעול נגד חברות כוח האדם שהופכות אותם ללא חוקיים. במקום לנקוט עמדה, העדיפה הממשלה לעצום עיניים. הממשלה מסרבת לשמוע את זעקתם של העובדים, שהפכה לזעקתם של רבבות תומכים במאבק, לשים קץ לחרפה של "הדלת המסתובבת" – גירוש המוני של עובדים, ובמקביל, הבאת עשרות אלפי עובדים חדשים לישראל. כל העובדים בישראל מפסידים מהשיטה הזו. המרוויחים היחידים הם בעלי חברות כוח האדם, שסוחטים אלפי דולרים מכל עובד שמבקש להגיע לישראל.

עד לרגע זה לא נפסק ציד האדם ברחובות, המעצר והגירוש של מאות ואלפי עובדים שאיבדו את האשרה שלהם, לאחר שחברות כוח האדם זרקו אותן לרחוב, כדי להרוויח מייבוא עובדים חדשים במקומם.

אנחנו לא מוכנים לקבל את המציאות הזו. אנחנו לא מוכנים לקבל עוד תירוצים ודחיות.

הגיע הזמן לעצור את ציד האדם. הגיע הזמן לעצור את הדלת המסתובבת. הגיע הזמן להתחיל לפעול נגד חברות כוח האדם – נגד הפושעים האמיתיים, הסחטנים והעושקים, ולא נגד העובדים.

ילדים ישראלים | Niños Israelíes | Israeli Children | इजरायली बालवालिका

http://www.israeli-children.org.il